Maler des 20. Jh.
"Blumenstillleben", undeutlich monogrammiert und datiert, Öl auf Leinwand, ca. 36 x 57 cm, gerahmt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
24.07.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Maler des 20. Jh.
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 24.07.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 15.07. - 24.07.2013 |